CENÍK

Každá roubenka nabízí 4 apartmány.

Pro maximalizaci otevření vnitřních prostor slunci a dennímu světlu jsou v projektu navržena velká francouzská okna, jejich rozměry a řazení se snažíme pojmout důstojně vzhledem k místu stavby – uspořádaně a symetricky. 

Design roubenek přizpůsobujeme krkonošskému prostředí a zároveň používáme moderní prvky - velká hliníková okna, moderní terasu s vířivkou.

Ve standardech projektu naleznete dřevěnou podlahu, nadčasové designové obklady, dlažby a zařizovací předměty do koupelen.

V rámci investiční příložitosti budeme v případě zájmu budoucím majitelům zajišťovat správu a pronájem jejich apartmánů.

Výběr jednotek

Jednotka
Podlaží
Dispozice
Plocha m2
Balkon/Terasa
Kryté/Nekryté
parkování
Cena
A1 - B4 PRODÁNO
m2
- / -

Prodejní plocha bytů je vypočtena dle nařízení vlády č. 366/2013 Sb.
Katalogové listy se mohou měnit, developer si vyhrazuje právo na změnu. Veškeré informace jakkoli publikované na těchto stránkách jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy, které nelze vykládat jako nabídku na uzavření smlouvy ani se jich nelze dovolávat.
Ceník je platný do vydání nového ceníku, přičemž developer si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření závazné písemné rezervační smlouvy se zájemcem.